| Daniel26 a întrebat:

A comandat cineva telefon de la RDS? Daca da, dupa cat timp a fost livrat? Am asteptat pentru un telefon 3 saptamani, dupa care am anulat comanda si l-am luat de pe alt site... Acum as vrea sa iau altul, in rate, de aici intrebarea. Multumesc.

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Ratele se fac la banca, nu e la fel ca la ceilalti operatori in care ratele se fac la ei, ci efectiv ei trimit toate datele tale la nustiuce banca si banca te verfica si aproba ratele sau nu

in plus sunt mai scumpe decat emag.ro

si trebuie sa platesti un procent semnificativ din prima

toate astea de mai sus sunt din cauza ca tarifele lor sunt cele mai mici, asa ca daca dau un telefon in rate risca cel mai mult

insa poti sa le dai un telefon si sa ii intrebi, asta e cel mai bine, formeaza:
*777
de pe telefonul cu cartela/abonament digi

| thebestsinger a răspuns:

La mine au venit mereu dupa o zi, dar mai putin de 24 de ore oricum...desi erau plasate si mai mult de 2 pe o comanda

| Daniel26 explică (pentru thebestsinger):

Pentru ce model ai optat? Ai ales plata integrala sau in rate, direct catre ei, cu plata la factura? Merci.