| bebedin17 a întrebat:

A fost cineva sunat pana acum de pe numerele: 0374460004; 0374460003; 0374460001? in ultimele 2 luni de zile am fost sunata de cateva ori d pe aceste numere si persoana cu care vorbesc imi spun ca ar cauta pe cineva de prin alt oras eu fiind din Galati. prima data ma intrebase de cineva de prin giurgiu si inca o data de cineva de prin pitesti... a patit cineva asa?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E un numar de fix la Vodafone. Succesiunea de numere ne spune ca sunt ale unei firme. Un individ se joaca. Nu spune de unde esti si eventual suna la firma si daca iti raspunde altcineva spune-le ce ai patit.

| bebedin17 explică (pentru Salontanul):

Multumesc happy

| Salontanul a răspuns (pentru bebedin17):

Cu placere. Evalueaza, te rog, raspunsul individului aluia. Peste tot raspunde aiurea. Poate pana la urma reuseste sa-si ia ban.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti bloca numerele straine cu o aplicatie apropiata de blocare pentru apeluri.

| bebedin17 explică:

Hai fugi tarewinking

| bebedin17 explică:

Te-ai bagat si tu fix ca chilotii in curwinking