| LetItBe a întrebat:

▶Ați opta pentru un iPhone 5? De ce?

6 răspunsuri:
| SweetChildOAxls a răspuns:

Nu. Nu imi place design-ul si faptul ca eu am un HTC pe care am dat 800 de lei si am constatat ca merge mai bine (face mai multe chestii, merge mai repede, face mai multe de o data) decat un iPhone 4S care ii apartine prietenei mele. Niciodata nu mi-au placut telefoanele iPhone dar daca tie iti place si dispui de banii necesari sa il cumperi, nu ezita sa ti-l iei.

| SkrilleX911 a răspuns:

Salut! In loc sa-ti cumperi un iPhone 5 care nu este prea puternic ( singurul lucru care mi-a placut la acel telefon este camera) mai bine iti iei un Sony Xperia Z care este si mai performant si are si un design si mai frumos si este si rezistent la apa si praf big grin.

| AleXAlExAnDrU03 a răspuns:

Nu! Prefer Samsung Galaxy S4! Funda!big grin

| davidtm a răspuns:

Este frumos.meniul este pentru tineret.foarte simplu sa umbli.am avut iphone 4, mi-a placut mult..eram uimit, cum mergea internetul.asta e singurul telefon care l-as vrea in momentul de fata.(iphone 5)
pur si simplu imi place, e foarte frumos,.
as vrea si eu unul, dar nu am bani.si oricum tata nu o sa mai imi cumpere alt telefon.raman pe galaxy s2/ceva mai multe vreme.pentru ca anul asta am avut 3 telefoane(Nokia x7, iphone 4, si galaxy s2)ma plictisesc foarte repede de telefoane. faci o alegere buna cu iphone-ul 5... dar vezi ca daca il scapi.si se sparge displayul.te va costa in jur de 1000 ron.(doar displayul). uite aici, ca nu te mint.http://www.shopmania.ro/......u-53462852
totusi imi dai funda, ma doare degetele cat am scris.mersi.

| maryusmono a răspuns:

Chiar as opta. De fapt sunt in faza in care imi strang bani pentru el. pentru ca dupa cum ai observat nu este un telefon ieftin.

Principalul motiv pentru care mi-as lua este ca telefonul este de doua ori mai performant decat un iphone 4s (pe care il detin in acest moment)
Ce iti recomand este sa te uiti si peste parerile celor care au cumparat acest telefon. poate gasesti eventuale erori. Le gasesti aici. in josul paginii: http://bit.ly/12b8aGF

| mobile a răspuns (pentru davidtm):

Salut,
Vezi ca pe alb este mai ieftin la piese lcd display iPhone 5 Original Alb cu 100 lei mai ieftin decat cel negru: http://www.magazingsm.ro/......inal-12681
Salut.