| ChiarEu2 a întrebat:

A mai avut cineva telefon Overmax Vertis You? Daca da as vrea sa imi spuneti cateva pareri despre el! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ElGreco21600 a răspuns:

Memorie RAM prea mica, rezolutie prea mica, ecran de proasta calitate, ceea ce e neobisnuit pentru un IPS 2, camera e execrabila, si cel mai rau dintre toate, are procesor chinezesc Mediatek. Totul iti va merge cu lag. Daca tot vrei un telefon de buget, uita-te la firmele romanesti (Allview, E-Boda, Evolio, UTOK) sau la Prestigio.