| Andrwi a întrebat:

A reusit cineva sa deblocheze un iphone blocat in icloud. Tot vad tutoriale este adevarat?

2 răspunsuri:
| Crush247 a răspuns:

Da, se poate debloca iCloud. Dar modelele mai noi (6 / 6s / 6s plus, 7 / 7 plus ) inca nu pot fi deblocate, din cate am inteles la iPhone 6 a inceput sa apara o metoda folositoare.
Recomand sa cauti pe cineva cu experienta, el sigur stie cum sa ti-l deblocheze.
Daca nu, pune mana si schimba-ti placa de baza, nu e chiar asa de scump.