| Cucuriguuu a întrebat:

A reusit cineva sa puna jocuri sau vreo aplicatie pe Nokia Lumia 610?

Daca este cineva care stie il rog sa ma ajute si pe mine.

Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| bushyalex a răspuns:

Da.dar pe lumia 710...intri in market(sau app store )nu stiu cu se numeste iti faci cont de email live..si descarci ce vreihappy

| Cucuriguuu explică (pentru bushyalex):

E diferit Lumia 710 nu pot face la fel sad

| bushyalex a răspuns:

Ma mir..tot cv in genul trebuie sa faci

| BoOzy a răspuns:

Nu este chiar asa de greu. Intri in market place si iti faci un cont acolo pentru a downloada. Dar cand este sa descarci de exemplu un joc si dai insal iti va aparea sa bagi data ta de nastere. Trebuie sa bagi peste 18 ani ca altfel nu iti merge ca am patit-o si eu. Poti sa mai downloadezi aplicati si din app highlights. Bafta.