| Bogddy10 a întrebat:

A va intreb cv... am un telefeon smasung galaxy mini 2 si am card in el de 32 gb cum setez ca toate jocurile care mi le descarc sa imi ia din memoria cardului nu a telefonului... (Sper ca stiti la ce ma refer) Fundaa big grin

2 răspunsuri:
| vali1 a răspuns:

Salut daca ai cablu de date le iei din memoria interna si o bagi in memoria externa copy, paste. bafta
PLS funda

| Bogddy10 explică (pentru vali1):

Da dar stii care e problema? eu vreau sa imi descarc nfs most pe telefon si n`am destula memorie