| DenisIonut01 a întrebat:

A venit cineva in vizita la noi si as vrea sa o sperii putin laughing

Stie cineva cum pot controla un telefon cu android de pe pc sau alt telefon(simbyan)?

o sa pun telefonul meu cu android sub pat undeva si de la distanta sa dau drumu la unele sunete cu fantome ceva.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pune o alarma si gata nu te mai complici atat

| EuD a răspuns:

Poti pune ton de sonerie! Si sa suni cand vrei.

| DenisIonut01 explică (pentru EuD):

Simplu si usor nu? DA clar, dar eu vreau mai multe sunete nu doar 1

| EuD a răspuns:

Setezi alarma la ceas fixand timpul sunetului

| BugsBunny034 a răspuns:

Poti cu te-am viwer happy Merge si eu am incercat

| DenisIonut01 explică (pentru BugsBunny034):

Nu stiu cum dar eu nu reusesc decat cu telefonul sa controlez calculatorul nu invers

| DenisIonut01 explică (pentru BugsBunny034):

Am incercat dar nu mere decat cu telefonul sa controlezi pc si eu vreau invers