| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

A6 2018 sau J7 2016?
Pentru pubg mobile, poze(ocazional) si social media(Facebook,insta, wapp, mess)

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia A6+ 2018, că vin reducerile

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru sierra1):

Nu am zis ca imi si cumpar.Am a6 si pot lua in schimbul lui un j7 2016. Urasc a6 le asta.Ii zic eu tatalui meu i-ami a7 ca e super smecher si telefonul perfect.Ce crezi? Si-a luat el a7 si mie a6, nici macar a6+.Mai bine nu imi mai lua si strangeam eu bani de ce voiam

| sierra1 a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Fă schimb cu taică-tău (doar tu ești boss-ul)

| ClimateZone a răspuns:

Salut. Nu trebuie sa compari tehnologia din 2016 cu cea din 2018. Este clar superior A6 2018 fata de J7 2016! Procesor, RAM, video, dimensiune ecran. Cam la tot capitolul, mai putin la capacitatea acumulatorului, dar nu si a tehnologiei acumulatorului!