| Ileana_Ileana_1999 a întrebat:

Abia ce mi-am schimbat vechiul S5 cu un J5 2016 si pe J5 am o problema pe care nu am avut-o inainte, tinand cont ca am instalat exact aceleasi aplicatii ca pe S5. Problema e ca imi apar reclame non stop, nu apuc sa mi deblochez bine telefonul ca imi apare o reclama, netul fiind oprit, de genul "telefonul a fost infestat cu virusi. Istaleaza...". Cum as putea scapa de problema asta, eventual fara sa resetez telefonul. Tin sa precizez mai clar ca reclamele nu imi apar excusiv in browser sau in jocuri, ci si cand nu am efectiv nicio aplicatie deschisa.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In loc de un program anti-virus, ai instalat ceva virusi happy

| KanezuY a răspuns:

Dai un factory reset si se rezolva.