| Supremejordannike2004 a întrebat:

Aceasta baterie https://a.aliexpress.com/_sIOEdB este buna pentru Samsung Galaxy S9 Plus?

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Aceea baterie este pentru o clona de S9, deci, nu va merge pe un S9 original.

| Intruder19 a răspuns:

Nu merge pe chinezarii, o sa se duca foarte repede. Daca vrei sa ii schimbi bateria pune original.

| Marius18w a răspuns:

Parerea mea proprie este ca bateria nu este pentru Samsung cii pentru "Hom Tom" s9 se vede ca este o chinezarie iti recomand sa te duci intr-un service autorizat unde iti va schimba bateria fara probleme. Funda?

| Supremejordannike2004 explică (pentru Marius18w):

Apas pe Funda si nu merge. Nu stiu de ce.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Supremejordannike2004):

Marius are dreptate. Casca si tu ochii...