| Olly_Orlando_1992 a întrebat:

Actualizare
Mi-am creat un cont nou google pe telefon si nu mi se actualizeaza aplicatiile

5 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Trebuie sa ii dai pe fiecare imparte nu toate odata

| Olly_Orlando_1992 explică (pentru itsoft):

Am note 3 si are o gramada de aplicatii pe care nu le stiu + ca pe contul vechi de google care le-am sters facea totul automat si pe contul asta nou nu face nimic

| SuperGirl122222222222 a răspuns (pentru Olly_Orlando_1992):

Buna. Trebuie sa intri in contul google..sau magazin si intra la setari si bifeaza " Actualizeaza toate aplicatiile".Sau intra la " aplicatiile mele " Si da " actualizeaza toate aplicatiile "

| itsoft a răspuns (pentru Olly_Orlando_1992):

Pai nu mai stii contul vechi incerca cu ala

| Olly_Orlando_1992 explică:

Contul vechi l-am sters, este dat pe actualuzare toate aplicatiile, si cand intru la aplicatiile mele nu apare nimic.