| gooldenn a întrebat:

Acum 2 saptamani am luat un telefon Samsung glaxy mini 2 de la un tip care sustinea ca la cumparat de la germanos cu garantie! Dar problema este urmatoarea...nu mai porneste! cand il tin in priza licare ecranul,imi arata bateria ca e goala, sau bateria cu semnul exclamarii! Eu cred ca e devina bateria! daca doriti imi puteti spun cat costa una.....si cum se vinde mini 2 la mana a 2-a?

2 răspunsuri:
| gooldenn explică:

Mai vreau raspunsuri avea baterie

| Andrei_Haranghelovici_1994 a răspuns:

Pai probabil ca nici nu avea baterie telefonul.In cele mai multe cazuri din astea telefonul nici nu are baterie cand il cumperi de la necunoscuti.Asa i s-a intamplat si unui coleg.