| dimaalex94 a întrebat:

Acum 2 zile am cumparat un tel Smart mini Vodafone, am stat vreo 30 min in magazin ca sa il testez, aveau wi-fi, acum pe cartela nu am internet si am descoperit ca hartile nu se vad bine, strazile nu apar cu nume,nici nu stiu cum apareau inainte cu net, dar cand am dat prima data pe harti mi-a aparut Bucurestiul care se vedea bine, apoi am iesit din harti si acuma am surpriza asta, Bucurestiul se vede bine dar restul tarii asa si asa dar restul lumii se vede >groaznic. rezulta ca nu pot sa fac mai nimic cu hartile! Care e problema, si cum pot sa o rezolv? va rog, un raspuns!

Răspuns Câştigător
| AlexL28 a răspuns:

Iti trebuie net sa vezi hartile... straight face

1 răspuns:
| Legend123 a răspuns:

Cand nu o sa iti mai cumperi telefoane facute de Vodafone/Orange/cosmote care le faci mai mult in bataie de joc..merg bine 2-3 saptamani dupa incep problemele cu el..mai bine cumparati telefon de la o firma care face telefoane bune HTC/Samsung/Apple/LG. cu privire la harti probabil tu nu ai internet bun si de aceea daca ai wi-fi probabil vor merge hartile. SUCCES