| Danutza_6782 a întrebat:

Acum 2 zile mi-am cumparat de la Orange unSamsung Galaxy mini 2, si merge super ok.Problema e ca in cutie nu mi-a dat cd-ul ala cu programul pe care m-l instalez pe pc ca sa imi transfer muzica sau poze de pe pc pe telefon sau invers.Ce program as putea sa instalez ca sa mearga?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Descarca si instaleaza Samsung Kies.Cu el poti transfera video, muzica.Nu ai nevoie de cd.Conectezi tel cu cablu de date si deschizi Kies.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa urmezi sfatul lui darrio2007.

O zi buna,
Orange Helper

| Catrinutza29 a răspuns:

Pai daca ai memory card la telefon iti poti cumpara de la un magazin de telefoane un adaptor... Si iti bagi memory cardul acolo. Eu mi-am cumparat. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| WhatDăFack a răspuns:

AirDroid, trebuie să ai internet, îi dai start, îţi da un link, intri pe calculator pe link-ul acela şi bagi parola în a 2-a căsuţă. E uşor, şi îţi arată pe calculator tot ce ai în telefon, poţi băga orice.

| danielvlad3 a răspuns:

Buna! Acest program se poate instala si fara CD! Atunci cand conectezi in calculator cablul USB o sa iti apara ca ai introdus un nou program. Iar tu trebuie sa il instalezi. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| raspundeee a răspuns:

Eu mi-am cumparat de la Orange un card me memorie si am primit un adaptor, in care introduc cardul si il pun in computer cand vreau sa transfer muzica. Merge foarte bine, nu am avut probleme cu el. Succes!