| Chidovet_Delia_1991 a întrebat:

Acum 30 de. minute mi-am activat pe Orange optiunea multimedia. Asta inseamna ca deja pot folosi netul pe care il am sau trebuie sa astept o confirmare? Mentionez ca sunt pe abonament si atunci cand sun la "415" nu zice nimic ca as avea 50 de MB inclusi. Ce sa fac? Sa mai astept sau?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Se asteapta 48 de ore dupa o asemenea modificare.Trebuia sa iti scrie asta si in mesajul primit de la 415.

3 răspunsuri:
| Chinezw a răspuns:

Asteapta Confirmarea.
se poate sa o prmesti 2 zi

| alexandru11111 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti, sincer mi s-a intamplat sa nu astept confirmarea o data pentru activarea unei extrabotiuni si mia mancat credit.

| Claudiuseb a răspuns:

Normal ar trebui sa primiti un sms de confirmare! Inca nu la-ti primit?