| Anlandru a întrebat:

Acum 4 zile mi-am scapat telefonul in apa.l-am uscat chesti si acum de deschide dar nu emrge Tochscreenul ce sa fac? unde sa merg cu el?

7 răspunsuri:
| Brodo a răspuns:

Trebuie schimbat touchscreenul, s-a decalibrat. Poti merge in orice service pentru telefoane mobile, te ajunge pana intr-o suta de lei. Depinde acum ce marca este! Funda?

| b0denN a răspuns:

Du-te la un GSM, ca sa-ti schimbi touchscreen cu tot cu ecran costa 100 lei!

| Nero a răspuns:

Trebuie inlocuit touchscreenul. Daca e un telefon vechi iti recomand sa optezi pentru unul nou...

| crytical a răspuns:

Daca ai zice si ce telefon e ar fi o treaba.

| mimiwewem a răspuns:

Du-te la un service de telefoane și sigur te rezolvă.

Răspuns utilizator avertizat
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la un service de telefonie mobilă autorizat!
Pa, pa.