| raduu13 a întrebat:

Acum cateva minute am scapat din greseala telefonul pe jos in zona camerei frontale, folia de sticla a fost facuta praf in zona unde a fost scapat telefonul, dar cea mai mare problema a mea este: daca am scapat telefonul in zona camerei, o sa fie si ea afectata? Tin sa mentionez ca in momentul in care am pus folia, camera era acoperita de folie complet.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asta-i ca aia cu drobul de sare! Scoate folia, arunc-o si vezi cum functioneaza camera. De unde sa stim noi?! Apropo! Daca vrei sa citesti povestea: http://bit.ly/2Pj1yUX

2 răspunsuri:
| raduu13 explică (pentru Salontanul):

Stiu povestea, credeam ca a patit cineva ceva similar si poate primeam vreun pont in caz ca iese urat cu camera.
mersi oricum

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai daca se strica, ce pont sa mai primesti? Doar service-ul unde sa o schimbe.