| mihneajuk a întrebat:

Acum cateva saptamani, mi-am spart ecranul de la un Samsung A5 2016. Iar azi dimineata, am scapat cateva picaturi de apa pe ecran.Acesta a inceput sa devina usor mov, in unele zone ale ecranului.La inceput era doar o fasie mov in josul acestuia, dar dupa cateva ore a devenit putin insuportabil.Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Maine urmeaza sa iau si eu un a5 2016 esti multumit de el? Amprenta cum merge?
Referitor la intrebarea ta, tine-l in orez, daca nu la Gsm

| mihneajuk explică (pentru Începătorul988):

Eu sunt. mulțumit de el, dae niste prieteni si.ah luat un Huawei p9 la acelasi pret si merge mai bine

| zeuspebepeee a răspuns:

Parerea mea este sa te duci sa il repari, sau macar acolo ca sa aflii care-i problema, probabil doar ecranul e defectat si trebuie schimbat.