| OneMarionette a întrebat:

Acum ceva timp am vrut sa mi ascult mesajele vocale primite pe telefon. Mi s-a spus sa imi zic numele. L am zis, iar cand ma suna cineva si eu vorbeam la telefon sau nu raspundeam, se auzea vocea mea zicandu mi numele si nu stiu cum sa o scot. Si nu merge sa bag apel in asteptare.

1 răspuns:
| IrisAmelia11 a răspuns:

Suna la555 iar apoi du-te la setari la casuta vocala si iti va da doua variante: sa nu ai nici una sau sa inregistrezi una. Pune sa nu ai nici unalaughing)