| anonim_4396 a întrebat:

Acum ceva vreme am descoperit ca am un spyware in telefon. Intrebarea este daca resetez telefonul pot scapa de spyware?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cel mai sigur e să-l resoftezi. Faci rost de un ROM oficial, pui Odin pe PC și refaci sistemul din telefon.

| Ineys a răspuns:

Telefoanele se viruseaza foarte greu, esti sigur ca e Spyware? Poate doar ti se pare. Daca ii dai reset, da, ar trebui sa dispara.

| cyberalex a răspuns:

Cum ai descoperit? Simptome?
Poate este numai ceva legat de programele instalate înainte.