| Frangulea_Danut_Gabriel_2000 a întrebat:

Acum o lună mi-am pus folie de sticla pe telefon, iar sub folie sunt bule.
Cand mi-am pus folia,dedesubt nu erau bule, dar acum de ce sunt?
Se mai pot forma bule, daca la telefon am carcasă?
Dacă da cum pot scapa de ele
Please. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| DOOOPX a răspuns:

Carcasa nu te ajuta cu absolut nimic, pentru ca folia e ieftina, data viitoare iti recomand sa iti comanzi una ceva mai scumpa, ca sa nu mai intanpeni astfel de probleme.
Succes!

| Frangulea_Danut_Gabriel_2000 explică (pentru DOOOPX):

Dar am dat 45 de lei pe ea
Se mai pot forma bule?

2 răspunsuri:
| BlueDark a răspuns:

Si eu am patit asta...Cu o folie ieftina, de 20 lei.A inceput pe colturi.Ma gandesc ca e de la cheile din buzunar...I-au dezlipit marginea.