| anonim_4396 a întrebat:

Acum un an mi s-a degmatizat o cartela Orange, am fost la magazin ca sa vad ce se poate face dar cat am asteptat am reusit sa o pierd ( am gasit-o acasa dupa nu stiu cate saptamani ). Pe ea am activata optiunea aia Orange young. Ce se poate face ca sa mai pot folosii Orange young daca nu pe cartela aia pe alta, cu cnp meu?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Te duci la reprezentanta Orange cu a ta cartela si cu buletinul, si iti va da o noua cartela cu acelasi numar si optiunile pe care le ai.
Si eu am patit anul trecut
O zi frumoasa sa aihappy

| anonim_4396 explică (pentru caramela):

Dar nu e posibil ca numarul sa fie dat deja daca a trecut atata timp?

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred. incearca..nu ai incercat sa suni de pe un alt numar sa vezi daca este dat numarul tau?

| anonim_4396 explică (pentru caramela):

M-am gandit la asta dar nu prea am de unde sa fac rost de numar. O sa merg pana la urma la ei sa vad ce si cum.

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Trimite-mi nr in privat daca vrei si te pot suna eu.

| Andreibv97 a răspuns:

Te duci la Orange le zici sa iti anuleze fosta cartela si sa iti dea alta cu acelasi numar care va contine aceas optiune!