| ttyes a întrebat:

Acum un Samsung galaxy s3 costa 16 milioane.Cat credeti ca va costa de black friday?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde daca este la reduceri de black friday. se poate cu 2 sapt inainte sa ii creasca pretul la 19 mil si sa faca reducere de 3. sunt multe smecherii

| emin3nt a răspuns:

Daca ma iau dupa reducerile din anii trecuti, poate scade cu 4 milioane

| YXMan a răspuns:

Nu cred ca va mai scadea pretul cu mult.
Eventual o sa-l scumpeasca cu 2/3 saptamani inainte de BlackFriday si o sa-l ieftineasca dupa, si tot la 1600 lei ajungi.
Eu mi-am cumparat acum 3 zile cu 1469 lei, ceva oferta de pe online-tel.ro