| Oliviii a întrebat:

Acum vreo 4 luni am scapat un telefonul si i-am spart displayul. De curând parintii l-au dus la reparat. Problema e ca aveam multe mesaje si poze si nu as vrea sa le vada ei cand o sa imi scoata telefonul de la reparat. Aveam si cod. Credeti ca acel cod va fi inlaturat odata cu dchimbarea displayului? Cine poate sa ma lamureasca in legatura cu asta? Ce se schimba atunci cand displayul e inlocuit, se sterg sau nu pozele contactele, mesajele?

Răspuns Câştigător
| delete95 a răspuns:

Daca ai avut parola poti sa stai linistita ca si dupa schimbarea dispalyului o sa fie parola si tot ce ai avut pe telefon ...nu are nici o legatura displayul cu date stocate pe telefon! happy

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

În mod normal dacă îți modifică doar display-ul nu ar trebui să umble la altceva din telefon.