| anonim_4396 a întrebat:

Aia de la Vodafone pot vedea ce faci tu pe telefon cand iti folosesti datele? Sau asa in general pot vedea ce faci?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti dai seama ca e logat tot traficul, dar iti dai si seama ca nu le pasa ca te uiti la por.no

| Andreeush a răspuns:

Evident, însă o să îi intereseze doar dacă încalci legea.

| Bondarel99 a răspuns:

Daca esti o persoana foarte importanta, foarte influenta, e posibil sa existe mereu niste ochi pe tine (chiar daca teoretic nu e legal), insa in cazul asta nu ar trebui sa ne stresam asa tare.

| Plato a răspuns:

Da, pot vedea ce faci pe internetul de la ei, însă au voie sa spuna doar titularului si Poliției, altcuiva nu.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Logic, nu, practic nu știu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă folosești VPN, nu mai vede nici pe atât.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Sigur pot vedea, dar nu cred ca e o problema mare avand in vedere ca se stie ca pe internet sunt toate prostiile si toate lucrurile inteligente.