| GheorgheIonn a întrebat:

Ajutama si pe mine te rogg

(cei care folosesc facebook)

Eu am facebookul pe telefonul meu am un Samsung cu android am instalat facebook totul era ok cand eram conectat si cand scriam apaream cu o bulina verde si scria mobil cand ieseam si nu mai scriam aparea un telefon si scria 1, 2 minute, de atunci de cand cu probleme ca merge greu cand sunt pe facebook apar cu bulina verde cand ies se deconecteaza nu mai apare telefonul acela si nu mai scrie 1 minute. De ce?

De un timp mergea naspa si am fost la Vodafone si le-am spus sa actualizeze facebookul, l-au actualizat si acuma merge bine dar problema sa raman tot timpu conectat tot este. ajutaama te rogg kiss Funditta

1 răspuns:
| BeHappy26 a răspuns:

Nu are importanta daca apar sau nu bulina verde si telefonul. Poti sa iesi de pe el.