| NuAmNume97 a întrebat:

Ajutati-ma pls puppy dog eyes. Am LG T310 zis si Cookye style si am cartela frog si am activata extraoptiunea aia Frog Enjoy in care am netu gratis. Si nu imi merge netu scrie eroare de conexiune, ce trebuie sa fac ca sa mearga? Ajutati-ma va rog!

1 răspuns:
| Roxaniki98 a răspuns:

Daca nu ai activate setarile la internet trebuie sa ti le faci tu..cauta pe net setarile la internet la telefonul tau si gasesti ceva care sa te ajute happy trebuie oricum sa dai la setari happy succes! :*