| cristina1983 a întrebat:

Ajutati-ma, va rog, am trimis un mesaj lui Bongo si nu-mi raspunde, ce sa fac?

8 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Nu-ţi mai irosi timpul şi banii cu prostia asta.

| untu a răspuns:

Bongo nu are timp sa-ti raspunda la mesaje pentru ca nu prea sta mult timp la Facebook!

| LTAA a răspuns:

Ai luat teapa

| anamariarot a răspuns:

Copii, nu mai trimiteți mesaje maimuțelor promovate de alte maimuțe. Bongo are acces la informații publice(de exemplu, te caută pe Facebook) sau în caz contrar inventează: „Bongo știe că X-ulescu e o persoană ambițioasă și că va reuși în viață...". Pe lângă astea, serviciul e făcut astfel încât să te facă să trimiți și mai multe mesaje: „Y a aflat de la Z ceva despre tine. Vrei să știi ce?" și bineînțeles, copilașii cum sunt ușor de manipulat, o să trimită răspuns cu „da", iar acel răspuns costă. Conversația se va întinde și factura la telefon va crește, uneori chiar la sute de lei. Cum a spus și Edanja, o să te invadeze cu mesaje zilnic. Ca să le oprești, ori trimiți sms care, din nou, costă ori intri pe site-ul lor și vezi că undeva mic scrie să te dezabonezi de la ei.

| asperger3 a răspuns:

Decat sa mai dai sms la bongo sau alte prostii care iti papa bani, mai bine ti-ai lua suc sau ceva cu banii aia

| Arii2 a răspuns:

O sa.ti raspunda ai rabdare partea rea e ca o sa te invadeze cu mesaje in fiecare zi

| cristina1983 explică (pentru Arii2):

Da da imi, arata mesaj netrimis la el nici nu a venit mesaju

| cristina1983 explică:

De ce ati au put sa primeasca mesaje de la Bongo si eu nu pot spuneti-mi ce sa fac ca Bongo sa-mi raspunda?