| Papusika1Mika a întrebat:

Ajutati-ma va rog.
Am un Nokia lumia 520. Pe net stau doar cu wifi, dar vreau sa ies afara, iar acolo wifi nu am. Am incercat sa intru asa, dar nu am putut. Stie cineva ce trebuie sa fac?
Multumesc frumos. Funda si vot.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Ai cartela/abonament? Ai mb de internet si setarile facute? Daca vrei sa intri de pe wi-fi gaseste o retea sau ia-ti alt router sau pune-ti un extender. Daca nu, ia-ti cartela sau optiune cu mb, si fa-ti setarile de internet daca nu le ai deja facute.