| MateyRBLX a întrebat:

Ajutati-ma va rog frumos. Un prieten mi-a facut restart din fabrica la telefon dar aveam in el poze importante, cum le pot recupera ca am nevoie de ele? Sau nu le mai pot recupera?

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Dr Fone Android
Easeus Mobi Saver

| Xaya a răspuns:

Verifica google foto, mie mi s-a inchis definitiv telefonul si am gasit toate dar absolut toate pozele pe google foto cand m-am conectat pe calculator. Cauta acolo, iar daca nu incearca o aplicatie de recuperare de pe magazin play am avut o prietena care putea recupera asa orice poza stearsa. Succes!

| MateyRBLX explică (pentru Xaya):

In google foto am doar 20% din pozele care le aveam :/ Si am incercat mai multe aplicatii dar nu merge

| Xaya a răspuns (pentru MateyRBLX):

Telefoanele din ultimii ani au si aplicatiile Microsoft, daca ai avut curiozitatea de a vizita OneDrive si sa iti si faci cont pe el ar trebui sa mai ai si acolo poze. Daca nu mai verifica Google Drive, ultima sansa happy

| TutankamonOficialu a răspuns:

Bye bye photos