| anonim_4396 a întrebat:

AJUTOOOR! Nu stie nimeni de ce nu mi se activeaza optiunea Orange creata pe http://nelimiteaza-te.ro/creeaza-optiune-prepay? Am destul credit, dar pur si simplu dupa ce salvez optiunea, apare "in curs de procesare", iar apoi "eroare". Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa ne dai un mesaj privat cu datele tale (numar de telefon, adresa de mail cu care te-ai inregistrat in contul online). Verificam noi ce s-a intamplat si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers

| FluffyBrownCat a răspuns:

Incearca sa faci mai multe variante. Incearca sa suni la *144# poate iti merge asa. Eu asa mi-am dezactivat mai multe optiuni.happy