| 0099 a întrebat:

Ajutoorr cum sa scot carcasa de la iphone 3 g ca sa pot sa imi pun cartela Fundaa

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Nu scoti carcasa. Sus, intre jack-ul de casti si butonul de power ai compartimentul sim-ului care se deschide introducand in orificiu cheita care a venit cu telefonul (merge si o agrafa).
Uite aici o poza:

http://www.techiechips.com/wp-content/uploads/image/Iphone-3g-SIM-slot.jpg

| 0099 explică (pentru johnnny123):

Mersi da ce agrafa? ca, cu care am incercat eu nu pot si cheita nu am crying

| johnnny123 a răspuns (pentru 0099):

O agrafa de prins hartia, o indrepti si cred ca se potriveste