| username100 a întrebat:

Ajutor, am dat la telefon sa revina la setarile din fabrica, nestiind ca imi va sterge si contactele, ajutor, am contacte foarte importante acolo si vreau sa le recuperez... :'(

2 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

laughingnu tia sters ma nici un contact decat daca le aveai salvate pe telefon daca le aveai pe sim le poti baga de la setari contacte undeva bifezi acolo sim nu mai tin minte exact cum dar se poate

| MediaMaxRO a răspuns:

Aveai un smartphone? Daca aveai un telefon inteligent si ai facut backup pe o sursa online sau pe telefon, atunci le poti recupera.

Altfel, nu se poate.