| Funditza88 a întrebat:

Ajutor! Am o problema ce trebuie rezolvata in max 2 ore e 10:26 ( nu ma supar daca e mai tarziu) am facut cont pe telefon (LG l7) pe trilulilu pe aplicatia android care am primit-o la telefon, am facut-o fara constiinta. Acum vreau sa il sterg dar nu pot, ma gandeam sa dau pe iesire din cont si sa il sterg pe calculator dar cand dau iesire din cont nu merge. Ce sa fac? Help! Nu pot dormi noaptea asta daca nu aflu! NU puneti raspunsuri ca de ce sunt asa alarmata : asa-i firea mea! Raspundeti cu lucrurio folositoare situatiei mama e suparata rau pe mine, dau Funda mare cat casa daca ma ajutati si imi spuneti cum sa fac.

1 răspuns:
| Soryn2244 a răspuns:

Salut! Sterge tata aplicatia si carei faza ca nu poti iesi din cont inchide telefonul si intra pe pc!