| nobody67632842 a întrebat:

Ajutor! Am o problema! Pe 15 Aprilie am primit un mesaj de la telekom spunandu-mi ca am de platit o factura de 600 lei dar nu am facut nimic! Nu sun des, nu trimit mesaje decat pe whatsupp, date mobile am nelimitate. Nu inteleg. Sunt doar un copil. Ai mei o sa ma omoare. Ajutati-ma va rog. Spuneti-mi care ar fi cauza acestei facturi.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti exact, posibil sa fi telefonat la un numar de telefon cu suprataxa sau sa fie o greseala.
Informatia exacta si sigura o poti afla doar de la Telekom, poti solicita si detalii privind aceasta suma.

| nobody67632842 explică (pentru Ioandelasal):

Presupun si sper sa fie o greseala. Pt ca nu am facut nimic care sa aiba taxe.

2 răspunsuri:
| Tonii_Tonii_1996 a răspuns:

Probabil ca ai sunat undeva in strainatate.