| annduandrei0987654321 a întrebat:

Ajutor! Am sunat ieri din greseala la 112 si a raspuns femeia aia iar eu apoi am inchis. convorbirea a durat 5 secunde!
Ce se poate intampla? Vreau un raspuns urgent

15 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Am patit nu se intampla nimic

| nutuxcristian a răspuns:

Stai calm, ca nu se intampla nimic. Daca faceai misto iti venea amenda acasa, asa doar ca ai stat 5 secunde la telefon fara sa faci caterinca sau ceva nu e nimic grav!winking

| WarriorCat a răspuns:

Daca te prosteti la telefon la 112 atunci o sa iti vina o amenda.
Dar in cazul tau, e OK happy nu o sa se intample nimic.

| annduandrei0987654321 explică (pentru WarriorCat):

Esti sigur?

| annduandrei0987654321 explică (pentru WarriorCat):

Esti sigur?

| WarriorCat a răspuns (pentru annduandrei0987654321):

Sigur!

| annduandrei0987654321 explică (pentru WarriorCat):

De unde sti?

| WarriorCat a răspuns (pentru annduandrei0987654321):

Daca sunai, te localiza prin telefon imediat si venea imediat la usa ta cu amendawinking.

| andutzu2000 a răspuns:

Nu se intampla nimic. Ia gandeste-te ca ei nu te pot localiza atata timp cat, atunci cand suni de adevaratelea ei te intreaba unde te afli... Deci nu te ingrijora nu iti va veni amenda acasa. laughing

| Neagug27 a răspuns:

In cel mai bun caz scapi nevatamat, atata timp cat nu te-a localizat prin satelit. In cel mai rau tu sau parintii/tutorii tai veti primi o amenda in valoare de 200 de lei.

O zi insorita, Neagug.

| andutzu2000 a răspuns (pentru Neagug27):

Mai cum sa te localizeze prin satelit... Esti in filmele SF...Nu mai speria baiatul degeaba. Cand suni ca ti-a luat foc casa, nu te intraba cumva, unde, in ce zona stai? Ba da te intreaba pentru ca ei NU POT sa te localizeze prin satelit.

| rarya a răspuns:

Nu o sa se intample nimic ai sa vezi