| Onta_Dumitru_1993 a întrebat:

Ajutor! Am un Galaxy S3 si de azi a inceput sa vorbeasca cind fac cautari pe google. Imi repeta tot ce gaseste pe google. Cum pot sa dezactivez porcaria asta? am deconectat toate optiunile posibile de voice si tot nu se opreste. mrs

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Incearca la language and input in settings. Nu am varianta ta de amdroid ca sa iti spun clar...

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

De la input. Ai o optiune numita text-to-speach. Aia trebuie sa o dezactivezi

| Onta_Dumitru_1993 explică (pentru cristimihailov):

Si unde sa gasesc acest input?

| Onta_Dumitru_1993 explică (pentru cristimihailov):

Si unde se afla acest input?