| Anonima9876543210 a întrebat:

AJUTOR! azi mi-am spart telefonul si nu mai pot vedea nimic pe el, insa aud tot, cand ma suna cineva, sau cand il deschid, pot sa raspund la apeluri pentru ca stiu tastele, dar nu vad nimic... cand m-am dus la magazinul de unde l-am luat mi-au spus ca trebuie schimat displayul, desi abia l-am crapat. faza e ca mama nu a aflat iar eu as cam vrea sa il schimb fara sa stie, asa ca vreau sa stiu un loc unde in pot schimba, sa fie ieftin, dar si bun, adica nu vreau sa ma trezesc mai tarziu ca am luat teapa. VA ROG, DAU COROANA!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce bine ar fi fost sa fii spus macar din ce sat/comuna/oras esti, ca noi nu putem ghicii.
Eu te-as putea trimite in orasul meu, dar ma indoiesc ca ai cu ce ajunge pana aici.

PS. Daca vrei sa oferi cuiva funda, ramai la funda, pentru ca, coroanele se dau doar la mort.

| Anonima9876543210 explică (pentru Violleta2022):

Din Iasi, dar am decis sa ii spun mamei mele asa ca se rezolva

| Afrasinei_Niculae_Vily_1981 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, este un magazin bun in pasajul de la obor, nu stiu cat costa asa ceva dar poti incerca acolo

| iwefgOficiall a răspuns (pentru Afrasinei_Niculae_Vily_1981):

Da si eu i-as fi zis tot acolo sa se duca.

| Ke4LoN a răspuns:

Problema este ca daca il duci la un service sa zicem ca poate costa in jur de 100 de lei si oricum faza este ca o sa ti-l tina acolo pe putin 3 zile, iti recomand sa vorbesti cu mama ta, poate va intelege chiar daca se va supara este mai bine asa.
Imi pare rau ca ti-ai spart telefonul, iti urez bafta!

| Anonima9876543210 explică (pentru Ke4LoN):

Da, ai dreptate. am vorit cu ea si m-a inteles. acum ramane sa vad cum il repar. mersi oricum :*