| DontLetMeGo a întrebat:

Ajutor, ca altfel imi distrug telefonul! Este vorba de un LG Optimus L3 care, de o saptamana, a luat- o razna atunci cand vorbesc cu oricine. In cursul unei convorbiri, din momentul in care raspund, ecranul se face negru si nu-l pot controla din niciun buton sau atingere. Isi revine numai dupa ce persoana respectiva inchide prima. La fel se intampla si atunci cand eu sun pe cineva, ecranul se face negru, iar eu nu pot inchide niciodata prima. Asta inseamna ca nici beep-uri nu mai pot da.
Ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Du-l la reparatii.

| VyrusEleven a răspuns:

Trebuie dus la un service specializat pentru resoftare care nu este foarte costisitoare. tu nu poti face nimic. Bafta

| perladunarii a răspuns:

Are legatura cu senzorul de proximitate, dar trebuie sa mergi la un service sa afli ce exact! Poate fi si problema de soft!