| Ateistu a întrebat:

Ajutor
Ce alegeți intre Samsung galaxy note 4 și iphone 6
Am nevoie repede de niște sfaturi
Și când este Black Friday să-mi iau unul dintre cele 2 telefoane
Dau funda

10 răspunsuri:
| mirka2000 a răspuns:

Sincer iphone 6, deoarece este și cel mai popular dar și cel mai rapid. Oriunde te duci lațara sau oraș, toată lumea vrea Iphone. Plus :Carcasa de la Samsung se zgârie și se jupește vopseaua. Deci recomand Iphone 6. Calitate de mâna 1

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru mirka2000):

Pai normal ca toata lumea vrea iphone ca e o fita. majoritatea nici nu au nevoie de el iar faptul ca pustii si pustoaicele de 14 ani de la Pocreaca din Vale vor iphone ca are marul desenat pe el nu il face cel mai bun telefon.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu iti faci prea mari sperante de reduceri la cele doua produse. Nu prea au obiceiul sa se faca reduceri prea mari la produse atat de scumpe si cautate

| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy Note 4 toată ziua.

| Dawidstyle a răspuns:

Pai eu as alege Samsung Note 4 amice...winking

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Ateistu):

Ee pai vezi, inseamna ca esti hotarat

Eu mi as lua in locul tau un HTC m8.
Am M7 si sunt foarte multumit de el

| Ionait a răspuns (pentru Ateistu):

Asa. Si acum cate aplicatii folosesc instructiuni pe 64 biti? 4-5? Aplicatii care sa foloseasca instructiuni pe 64 biti vor aparea in momentul in care telefoanele pe 32 biti vor disparea complet. Pana atunci nu vor avea rost. Cine ar dezvolta aplicatii folosite de un mic segment de utilizatori?

Mergi pe Note4. Ai ecran mai mare, procesor mai puternic, RAMi mai multi, o densitate a pixelilor mai mare, camera mai buna, memorie mai mare si expandabila, poate fi customizat cum vrei tu, o camera foto mai buna.

| sltlp a răspuns:

Reduceri nu ai sa vezi sau daca o sa fie, o sa fie de forma. Desi ios-ul e optimizat mai bine, eu as ramane la un note big grin.