| anamariagabi a întrebat:

Ajutor cu telefonul! Am un Nokia Asha 200 n-am nici 2 saptamani de cand il am si deja am o problema cu contactele, cand ma suna cineva sau primesc mesaj nu imi apare numele contactului chiar daca il am salvat in agenda ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Licurici07 a răspuns:

Poate trebuie schimbat soft-ul, desi dupa cum spui tu telefonul este nou, chiar nu inteleg de ce. Cel mai sigur trebuie sa intrebi acolo de unde l-ai cumparat. Cu siguranta ti-au dat garantie!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te cu el de unde l-ai luat te rezolva repede e clar ca este o problema cu softul am avut si eu la fel o problema si s-a rezolvat bafta.

| kris33 a răspuns:

Daca ai garantie il poti duce acolo... Daca la inceput iti aratau contactele si acum nu, sigur e o problema de la telefon, daca ai garantie il poti duce...