| zilog a întrebat:

Ajutor. Cum se cheama programul care permite sa am whatsapp de doua ori in telefon Samsung?

Ma refer la un program pe care il are deja telefonul pe el.

Adica mai precis o setare intr-un meniu similar cu Paralel space?

8 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Daca ai Samsung atunci, cred ca vorbesti de secure folder, care e nativ in Samsung si care e practic un al doilea android in acelasi telefon
insa fii atent ca whapp nu merge fara numar de telefon pentru fiecare cont

| zilog explică (pentru Zuzu1991):

Am găsit se cheamă
DUAL MANAGER

| Zuzu1991 a răspuns (pentru zilog):

Bravo

| zilog explică:

Eu caut o aplicatie care permite sa instalez whatsapp de doua ori

nu ma intereseaza sa il accesez in pagina ci eu vreau sa am aplicati de doua ori si am tot avut dar acum am uitat care era setarea ca de fapt este vorba doar de o setare

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru zilog):

În telefon, la setări ai clonare aplicație.

| cfrtobias a răspuns (pentru zilog):

Pana la urma ai reusit bravo

| rapandula a răspuns:

Nu ai din setarile telefonului optiunea sa clonezi aplicatia?