| lavimaria a întrebat:

Ajutor! Daca nu imi porneste Iphone-ul deloc, e vreo posibilitate sa recuperez pozele? Nu imi citeste telefonul Itunes-ul, e urgent!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mergi la service cu el și le vei recupera.

| Anonimuserr a răspuns:

Dacă ai backup la poze pe dropbox sau pe oricare alt serviciu de back-up.
E bine să fi avut și contactele sincronizate...
Du-te cu telefonul la service, sigur te vor rezolva dacă este în garanție.
Dacă nu caută pe net service autorizat.

| mont a răspuns:

Doar in cazul in care ai back-up la datele de pe el in calculator sau icloud (ori alte servicii cloud). Altfel se pot recupera doar daca mergi la service sa iti repari telefonul.