| BeeeQuad20 a întrebat:

Ajutor! Mi.am pierdut telefonul (android galaxy s2 plus).cum pot face sa il gasesc? Ma dadeam intr.un carusel si mi.a cazut, am gasit doar capacul de la baterie, nici nu stiu daca e intreg. Cel mai Probabil a cazut si bateria... Am cod la sim, si nu cred ca daca il gasea cineva, il nimerea.
Imi puteti spune daca e vreo aplicatie cu ajutorul careia sa il pot gasi? Sau daca il pot gasi cu ajutorul cutiei/garantiei... Multumesc

5 răspunsuri:
| LivingLouder a răspuns:

Trebuia sa iti fi instalat tu o aplicatie de genul inainte sa il fi pierdut

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Nu prea ai cum,daca nu aveai deja o aplicatie activatwinking sad! daca vrei neaparat sa il gasesti te poti complica si,, angaja`` un cainewinking ii dai capacul pe care il ai si el te duce la restl telefonului, dar ca sa eviti alte complicatii ia-ti altulwinking! si in caz de esti pe abonament, du-te si opreste numarl pe motiv ca l-ai pierdut, iti vor rezolva ei astawinking!
Te pup ♥ love struck

| Mitrea_Octavian_1993 a răspuns:

Daca aveai licenta la bitdifender puteai localiza telefonul de pe pc, alta optiune nu imi vine in minte

| drujban12345 a răspuns:

Ce antivirus aveai instalat pe el? daca nortoon merge gasit ca am vazut o reclama http://www.youtube.com/watch?v=xhY6S2uhP8U daca nu imi pare rau de tine ce poti face doar sa il cauti

| crazyrazvan a răspuns:

Nu cred ca il gasesti. naspa