| maimutacugagici123 a întrebat:

AJUTOR! Mi s-a blocat telefonul si nu prea stiu de ce; adica ma uitam pe el si apoi am dat sa il restartez pentru ca avea ceva wi-fi ul si de o ora incontinuu este ecranul alb...si am tinut apasat pe butonul de oprire/pornire si nu s-a imtamplat absolut nimic. Ma puteti ajuta? Telefonul este un Samsung A5 2017 si il am de 6 luni si totusi nu as vrea sa il resetez la datele din fabrica pentru ca am multe poze pe el.

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Scoate-i bateria, lasă-l 30 de minute. După vezi dacă funcționează.

| Iwliiaaa a răspuns:

Există funcție de back-up.