| claudiosuraj1 a întrebat:

Ajutor TPU, am vrut să-mi descarc un joc de 384Mb(mo)si aveam 400mb disponibil, sa descărcat pana la 95% su dupa îmi scrie spatiu de stocare insuficient, si acum nu mai am memorie! ce sa fac sa recuperez acei 300Mb pierduți pe joc.adică sa descărcat pana la 95% sa oprit si nici nu mia mai dat memoria înapoi.va rog ajutatima, ce sa fac? dau funda(apropo am android).ms

1 răspuns:
| anastasiatya a răspuns:

Nu poti sa umpli toata memoria telefonului. Trebuie sa lasi cam 50 de mb liberi