| tanduca03 a întrebat:

Ajutor TPU...Mi am cumparat un telefon acum cateva zile si mi se descarca bateria foarte repede. Am bateria Litiu-Ion. Dau funda cine stie

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E normal. Daca stai toata ziua cu el pe net. Vrei ajutor dar nu spui ce telefon este.Sau daca este nou ori sh.

| Nitunitu a răspuns:

Nu stiu despre ce marca de telefon vorbesti.

Daca l-ai luat nou poti merge cu el inapoi si sa iti rezolve problema.

Daca e second hand nu ai decat sa iti cumperi tu o baterie noua, cel care ti l-a vandut nu o sa te mai ajute...