| aif29 a întrebat:

Ajutorrrrrrrrrr! Deci eu am jailbreak pe iphone 4 si m-am uitat parola. am citit ce trebuie sa fac adica sa ii dau restore cand il conectez in itunes, doar ca daca fac asa imi este frica ca telefonul se v-a bloca din cauza jailbreak. ului. ce sa faccccc.cum sa imi gasesc parola?

3 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Nu are ce sa se intample din cauza jailbreak-ului. Jailbreak-ul e un fel de "decodare" a aplicatiilor si jocurilor ce sunt pe bani in App Store.Dai linistita reset.

| Cedry2k8 a răspuns:

Pai...du-te la un service si da-i un re-soft.Tu poti debloca telefonul. Daca poti intra la setari si da-i reintializare setari fabrica sau setari telefon

| Andrei1099 a răspuns:

Dai restore din Itunes..vei pierde doar Jailbreak-ulwinking