| Don714 a întrebat:

Alcatel Pop C3 este un telefon bun pentru youtube, chrome, facebook, subway surf? Dau funda celui mai credibil raspuns happy

Răspuns Câştigător
| Dayiii96 a răspuns:

Nu,deoarece in general marca Alcatel au telefoane de calitate proasta drept exemplu ei au creat si Oramge Hiro si a fost pline serviceurile de Orange Hiro, dar nu e vb numai de Oramge Hiro ci si de alte modele ca general pe lamga ca sistemul de operare android e destul de lent viteza internetului e doar 3G deci se va incarca greu isi face multe update-uri si o sa sacadeze si jocurile.

1 răspuns:
| InF3CT a răspuns:

Parerea mea? e VARZA! Se blocheaza mai tot timpul...pe youtube nu ti se incarca video...